Vi som jobbar på 1825

Inger Ekbom

Verksamhetsutvecklare, Socionom, legitimerad psykoterapeut, handledare i psykoterapi

inger.ekbom@1825.nu

Dieter Geisler

Socionom, legitimerad psykoterapeut, familjeterapeut, handledare och lärare i psykoterapi

dieter.geisler@1825.nu

Anette Gesang Gottowt

Socionom, legitimerad psykoterapeut, psykodramaledare

anette.gesang@1825.nu

Lovisa Kim

Verksamhetschef, socionom, legitimerad psykoterapeut

lovisa.kim@1825.nu

Åke Lantz

Leg psykolog, legitimerad psykoterapeut, psykoanalytiker, handledare och lärare i psykoterapi

ake.lantz@1825.nu

Camilla Linde

Volontäransvarig, fil kand, legitimerad psykoterapeut

camilla.linde@1825.nu

Christina Lloyd

Legitimerad psykoterapeut, PhD, MA spec. traumabehandling, existentiell hälsa, gruppanalytisk psykoterapi

christina.lloyd@1825.nu

Stefan Löwenthal

Socionom, legitimerad psykoterapeut, psykoanalytiker, handledare i psykoterapi

stefan.lowenthal@1825.nu

Stefan Salomon

Socionom och legitimerad psykoterapeut

stefan.salomon@1825.nu

Camilla Sörbacken

Socionom och legitimerad psykoterapeut

camilla.sorbacken@1825.nu

Lisen Bergquist

Ansvarig kommunikation, finansiering och partnerskap

lisen.bergquist@1825.nu