Vi som jobbar på 1825

Inger Ekbom

Verksamhetsutvecklare, socionom,
leg. psykoterapeut, handledare i psykoterapi

inger.ekbom@1825.nu

Dieter Geisler

Socionom, leg. psykoterapeut, familjeterapeut, handledare och lärare i psykoterapi

dieter.geisler@1825.nu

Anette Gesang Gottowt

Socionom, leg. psykoterapeut, psykodramaledare

anette.gesang@1825.nu

Lovisa Kim

Verksamhetschef, socionom,
leg. psykoterapeut

lovisa.kim@1825.nu

Lisen Bergquist

Ansvarig kommunikation, finansiering och partnerskap

lisen.bergquist@1825.nu

Sofia Jagbrant

Ansvarig volontärverksamhet, kommunikation

sofia.jagbrant@1825.nu


Ulrika Brenner

Ansvarig resursplanering och mottagningstelefon

ulrika.brenner@1825.nu


Stefan Salomon

Socionom, leg. psykoterapeut

stefan.salomon@1825.nu