Vi som jobbar på 1825

Inger Ekbom

Verksamhetsutvecklare, socionom,
leg. psykoterapeut, handledare i psykoterapi

inger.ekbom@1825.nu

Dieter Geisler

Socionom, leg. psykoterapeut, familjeterapeut, handledare och lärare i psykoterapi

dieter.geisler@1825.nu

Anette Gesang Gottowt

Socionom, leg. psykoterapeut, psykodramaledare

anette.gesang@1825.nu

Lovisa Kim

Verksamhetschef, socionom,
leg. psykoterapeut

lovisa.kim@1825.nu

Lisen Bergquist

Ansvarig kommunikation, finansiering och partnerskap

lisen.bergquist@1825.nu

Camilla Linde

Fil kand och leg. psykoterapeut

camilla.linde@1825.nu


Camilla Sörbacken

Socionom och leg. psykoterapeut

camilla.sorbacken@1825.nu


Stefan Salomon

Socionom, leg. psykoterapeut

stefan.salomon@1825.nu